Yaşam

Borusan Sanat’ta bu hafta

BORUSAN SANAT’TA BU HAFTA

 

Carlo Tenan yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), 16 Kasım’da başarılı soprano Fatma Said’in İtalyan operalarından bir seçki sunacak, The Necks ise 36. Nova kapsamında 25 Kasım’da Borusan Müzik Evi’nde olacak. Muzak serisi. 7 Aralık’ta yıldız kemancı Nemanja Radulović’e BIFO eşlik edecek.

 

 

BİFO’yla İtalyan operalarından bir seçki

 

Soprano ve orkestranın opera uvertürleri ve aryalarla mükemmel uyumu 16 Kasım Perşembe 20.00 Güçlü PSM 2017 yılında Turkcell Sahnesi’nde buluşuyor. BİFO bu konserde Mozart, Verdi, Rossini ve Respighi’nin eserlerinden oluşan bir program sunacak. 14 yaşındayken memleketi Kahire’den Milano’ya giderek La Scala Tiyatrosu akademisine giden ve BBC Radyo 3’ün yeni nesil sanatçılarından biri seçilen Fatma Said, Carlo Tenan yönetmenliğinde şimdi BİFO seyircisiyle buluşacak. bu gecenin solisti olarak

 

Konser öncesi Aydın Büke ve Serhan Bali, Severli PSM’nin Meydan Fuaye alanında 19.00-19.30 saatleri arasında konsere dair keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

 

Nova Muzak serisi yeniden Borusan Müzik Evi’nde

 

Kod Müzik işbirliğiyle hayata geçirilen Nova Muzak serisi, 25 Kasım Cumartesi  gün  21.00 saat Yine Borusan Müzik Evi’nde! Nova Muzak serisinin 36. edisyonunda Avustralya’nın en kült gruplarından biri olan The Necks yer alacak. Chris Abrahams, Tony Buck ve Lloyd Swanton’dan oluşan grubun müziği, giderek büyüleyici bir şekilde çözülen uzun soluklu doğaçlamalardan oluşuyor.

 

Serge Modüler’in 50. Yılı Borusan Müzik Evi’nde kutlandı

 

Analog sesler Borusan Müzik Evi’nde yankılanacak, Serge Modüler 50. yıl dönümünü kutlayacak bir konser müzikseverleri bekliyor. Berlin ve Amsterdam’da yaşayan Thomas Ankersmit’in çalışmaları çoğunlukla analog sentezleyiciler, radyo dalgaları ve diğer elektronik ses kaynakları etrafında gelişiyor. Ankersmit, 8 Aralık Cuma saat 21.00’deBorusan Müzik Evi’nde müzikseverlerle buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu