Haber

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel internet sitesi

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, Cumhuriyetin 100. yılına özel bir internet sitesi hazırlandığını belirtti.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, eşsiz bir bağımsızlık mücadelesinin vücut bulmuş hali olan Cumhuriyet’in, milletin birliği, tarihten aldığı güç, hedeflere olan inanç ve inançla 100. yılına girdiğini belirtti. kararlılık.

“Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla, ülkemizi her alanda en üst liglere taşımak, ecdadımızın bize emaneti bu aziz vatanı sonsuza kadar yaşatmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” Altun, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu yıl Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamak ve ‘İstiklal’den Geleceğe’ köprüler kurmak amacıyla, ülkemizin dört bir yanında ve yurt dışındaki temsilciliklerimizde birçok proje ve etkinliği güçlü bir koordinasyonla hayata geçiriyoruz. tüm kurum ve kuruluşlarımızın Cumhuriyetimizin 100. yılına özel hazırladığımız web sitemize http://yuzuncuyil.gov.tr ​​adresinden ulaşılabilir.”

Web sitesi değerli bir içerik deposudur

Kutlamaların ahenginden sorumlu Cumhurbaşkanlığı İrtibat Bürosu’nun faaliyetleri kapsamında Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel internet sitesi hazırlandı.

Web sitesi ile 100. yıl projelerinin planlama, uygulama, izleme, değerlendirme, analiz ve raporlama aşamalarının tek çatı altında toplanması amaçlanıyor.

Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşlar için değerli bir içerik havuzu olan “http://yuzuncuyil.gov.tr” internet sitesi, 100. yıl kutlama etkinliklerinin yanı sıra kutlama etkinliklerinin her aşamasında kullanılacak logo ve diğer tasarımları da içermektedir. Yıl Marşı ve 100. Yıl Kutlamaları Kurumsal Kimlik. Vizyon projelerine de yer verildi.

Tüm faaliyetler Proje Takip Sisteminde toplandı

Kamu kurum ve kuruluşlarının 100. yıl kutlamaları kapsamındaki proje ve faaliyetlerinin Proje Takip Sistemi adı altında toplandığı sitede, Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ey yükselen yeni nesil! Sizler geleceksiniz. Cumhuriyeti kurduk. Onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz.” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleriyle: “‘En Büyük Eserim’ dediğiniz Türkiye Cumhuriyeti’ni, 85 milyonluk Türkiye Yüzyılı vizyonuyla daha güçlü, daha müreffeh, daha prestijli bir geleceğe hazırlıyoruz.” ifadelere ağırlık verildi.

İnternet sitesinde “İstiklalden Geleceğe”, “Geçmişten Atiye’ye” gibi başlıklar altında, Türkiye’nin Cumhuriyetin başlangıcından bu yana farklı alanlardaki başarılarını ve “Yüzyılın Eserini 20 Esere Sığdırdık” yazısını görebilirsiniz. Yıllar” bölümünde son 20 yılda eğitimden sağlığa, kültürden sanata, sanayiden teknolojiye birçok alanı kapsıyor. Yapılan atılımların görsellerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu