Haber

Naci Görür: İki farklı şehir için iki farklı partiden teklif aldım

Naci Görür bu hafta TV100’de yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın “Az Önce Konuştum” programına konuk oldu. Görür, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde kendisine belediye başkanlığı adaylığı teklif edildiğini söyledi.

Her iki tarafın da teklifte bulunduğunu söyleyen Görür, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı bana teklif edildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne İYİ Parti teklif etti, Elazığ Belediye Başkanlığı teklifini CHP teklif etti. Teklifler vardı, çok teşekkür ederim, beni onurlandırdılar.” ” söz konusu.

Candaş Tolga Işık’ın “Kabul etmedin mi?” Naci Görür soruya şu cevabı verdi;

“Konu benim kabul edip etmemem değil, yoluma, yöntemime, inancıma aykırı. Benim parti siyasetinin dışında kalmam lazım ki AK Parti beni dinlesin, CHP beni dinlesin, MHP beni dinlesin” Beni takip edenlerin önemli bir kısmı AK Parti’li ve MHP’li. Bana ‘Efendim Allah’ diye yazıyorlar ki senden razı olsun. Peki bir partinin adamı olabilir miyim? Naci Görür olarak oyum var, o başka. Ama bu ülkeyi bu deprem belasından kurtaracaksak, Türkiye Cumhuriyeti olarak hükümetiyle, muhalefetiyle siyaseti bu işin dışında bırakmamız gerekiyor.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu