Haber

Nihal Olçok’tan Yazıcıoğlu’nun oğluyla ilgili tartışma yaratacak iddia: Hasta olduğu halde askere alındılar

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi siyasilerden çarpıcı açıklamalar gelmeye devam ediyor. 15 Temmuz darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip’i kaybeden Nihal Olçuk, katıldığı canlı yayında da açıklamalarda bulundu. Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Nihal Olçok, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken Fatih Furkan Yazıcıoğlu ile ilgili bir detay paylaştı.

Halk TV’nin canlı yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Fatih Furkan ile görüşmesini de değerlendirdi. “Bu arada Furkan Bey ile ilgili çok küçük bir detay vermek istiyorum. Babası Muhsin Yazıcıoğlu’ndan sonra Furkan sağlık sorunu olmasına rağmen bir bedel karşılığında askere alındı. Burada sağlık sorunu var. O zaman sonra anlatırım, isterseniz sağlık sorununa rağmen bir bedel karşılığında alındı” dedi.

İsmail Küçükkaya’nın “Gitmek istedi ama çok” demesi üzerine Olçok, “Sağlık ama bu. Sadece sağlıkla ilgili bir şey değil, ‘sanki’ değil, gerçek” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu