Haber

Özdemir: “Ankara’da önemli görüşmeler yaptık”

Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir, Ankara ziyaretlerini kıymetlendirerek, “İlçemizde değer katacak ve ekonomisinden yaşam kalitesine birçok olguyu olumlu yönde etkileyecek çalışmalarımız ile ilgili olarak bir dizi ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdik” dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Belediye Lideri Sebahattin Özdemir ve AK Parti İlçe Lideri Kadir Kayan, Havza’da yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili görüşmeler yapmak üzere Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Havza heyeti birinci olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Kontrol Lideri Hasan Davulcu’yu makamında ziyaret ederek burada inşasına başlanan Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, kırsal mahallelerde yapımı tamamlanan sentetik çim sahalar ve ilçede spor altyapısını güçlendirmek için yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Heyet daha sonra Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akca’yı makamında ziyaret ederek burada DSİ tarafından ilçemizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Heyet ziyaretler kapsamında son olarak Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürü ve İdare Konseyi Lideri Hasan Pezük’ü ziyaret ederek Havza OSB yükleme rampası ile yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir ziyaretleri Havza için olumlu geçtiğini belirterek, “İlçemizde değer katacak ve ekonomisinden yaşam kalitesine birçok olguyu olumlu yönde etkileyecek çalışmalarımız ile ilgili olarak bir dizi ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdik. Nazik kabullerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Sayın Hasan Davulcu, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akca ile TCDD İşletmesi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Pezük’e teşekkür ederim” dedi. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu