Yaşam

Şahan Gökbakar’la birlikte çalışan oyuncu yaşadıklarını anlatarak isyan çıkardı: Senden başka kimse parasını almadı.

Daha önce bir sinema projesinde birlikte çalıştığı komedyen oyuncu ve sunucu Mehmet Başkan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda. Şahan Gökbakar Hedef aldı. Maaşını Gökbakar dışında kimsenin alamayacağını öne süren Önder, yaşananları anlattı.

“NE OLDUĞUNU AÇIKLARSAM İNSANLARIN ARASINA GİREMEZSİN”

Twitter’da sık sık. oygündemlerini paylaşanlar Şahan GökbakarMehmet Başkan’ın tweet’ine yanıt veren Mehmet Başkan, “Bak Şahan seninle aynı filmde oynadık, yönetmen kardeşindi, senden başka kimse para almadı, ben senin bilmediğini sanıyordum ben de sana söyledim.” Sen ve ağabeyin işçileri dolandırıyorsunuz, burada namuslu bir vatansever rolü yapmayın, size ne olduğunuzu söyleyeyim. İçeri giremezsiniz” dedi.

İSİMLER GÖKBAKAR İLE SORUNLARI OLDUĞUNU İDDİA EDEN İSİMLERİN AÇIKLAMALARINI PAYLAŞTI

Paylaşımının ardından Şahan Gökbakar’la sorun yaşadıklarını iddia eden çok sayıda kişinin kendisine gönderdiği açıklamaları yayınlayan Önder, “Şehanlar ve Şahansavarlar dünden beri yazıyorlar, kendilerini tebrik ve teşekkür ediyorlar. patlamak”.

“KAÇMA, MERT OLDU”

Gündemdeki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şahan Gökbakar, Mehmet Önder’in paylaşımlarına sessiz kaldı. Gökbakar’ın kendisine engel olduğunu gören Başkan, “Yanlış varsa düzeltin, iftira ise dava açın ama kaçmayın, cesur olun” diyerek tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu