Yaşam

Yeni Oyuncak Filmi: Barbie Goygoylar Şımartıldı’dan Sonra Gelecek Hot Wheels Filmi Duyurusu

Barbie sineması kesinlikle dünya çapında büyük bir etki yarattı ve modadan günlük hayata kadar her şeyde gözle görülür bir pembelik fark etmeye başlıyoruz. Natural Barbie ile başlayan bu pembe akım birçok kişiyi rahatsız etmeye başladı ancak Barbie’nin ardından Hot Wheels sinemasının geldiği haberiyle pembeden bıkmış bireylerin bu yeni sinema için yaptığı yorumlar, görenleri buna yöneltti. yeni sinema gülüşü. Bakalım Hot Wheels için hangi trendler oluşacak?

Kaynak:https://movieweb.com/jj-abrams-ground…

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren Barbie sineması hayatımızı o kadar etkiledi ki Barbie’nin rengi ‘pembe’, yediklerimizden giydiklerimize kadar her yerde.

Barbie’nin bu kadar büyük bir trend olması herkesin dikkatini çekerken, özellikle erkekler olmak üzere bazı gruplar, Barbie’nin abartılı olduğunu düşünen yorumlarla sosyal medyada sık sık yer aldı.

Henüz Barbie’nin etkisinden kurtulamamışken bir ‘oyuncak’ sinemasının yeniden gelecek olması büyük etki yarattı.

Bu yeni sinema Hot Wheels için yapılacak!

Elliot Handler tarafından yaratılan Hot Wheels, 1968’den beri oyuncak araba üretiyor. O da tıpkı Barbie gibi Mattel adlı bir şirketle çalışıyor.

Yapımını JJ Abrams’ın yaptığı Hot Wheels’ın gelişinin duyurulması üzerine Barbie’yi abartılı bulan erkekler hedef haline gelirken, olaya komik yorumlar da geldi.

İşte Hot Wheels sinemasından gelen yorumlardan birkaçı:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu