Haber

Ailesi ona kötü haberi verdi! Hamas’ın kaçırdığı Shani Louk hayatını kaybetti

7 Ekim’de Hamastarafından başlatılan “Aksa Tufanı” operasyonu sırasında Hamas üyelerine ait olduğu söylenen bir kamyonetin arkasında yarı çıplak ve hareketsiz halde görülen Alman vatandaşı Shani Louk’un ailesi, 22 yaşındaki Louk’un hayatını kaybettiğini duyurdu.

“KARDEŞİMİN ÖLÜMÜNÜ DUYURDUĞUMUZ İÇİN ÜZGÜNÜZ”

Shani Louk’un kız kardeşi Adi Louk, sosyal medya paylaşımında, “Kız kardeşim Shani Nicole Louk’un ölümünü duyurmaktan üzüntü duyuyoruz.” Louk’un babası İsrail basınına konuşarak bilgiyi doğruladı ancak ölümüyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı.

“İSRAİL YETKİLİLERİNDEN BİLGİ ALDIK”

Shani’nin kuzeni Ruth, dün İsrail makamlarından resmi bir tebligat aldıklarını ve Louk’un hayatta olmadığını teyit eden DNA delilinin sunulduğunu ifade etti.

NE OLDU?

7 Ekim Cumartesi günü başlayan çatışmaların ardından Louk’un görüntüleri kamuoyuna açıklanırken, ailenin Shani’yi rastalarından ve dövmelerinden tanıdığı belirtildi.

Olayın ardından konuşan Louk’un annesi, “Bu sabah Alman vatandaşı kızım Shani Nicole Louk, bir grup turistle birlikte İsrail’in güneyinde Filistinli Hamas tarafından kaçırıldı. Bize kızımın bir araçta olduğu söylendi. Filistinlilerin bilinçlerinin açık olduğu ve aracın Gazze’de olduğu ortaya çıktı.” “Şeritte dolaşırken çekilmiş bir görüntüsü gönderildi. Sizden bize her türlü yardım ve haberi vermenizi rica ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu