Haber

Sinan Ogan’dan Erdoğan’a yanıt: Bilinçaltının tezahürü

Zafer Partisi, Adalet Partisi, Türkiye İttifakı Partisi ve Ülkem Partisi’nin oluşturduğu ATA İttifakı’nın Başkan Adayı Sinan Ogan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

Erdoğan’ın milliyetçilerin oylarını “çocuk oyuncağı” olarak gördüğünü söyleyen Sinan Ogan, “Türk milliyetçileri ve Kemalist Adayı Sinan Ogan için Sayın Erdoğan ‘Saymaya gerek yok’ dedi. aslında bilinçaltının dışa vurumu. Onlara göre Türk milliyetçilerinin oyu ‘zaten çocuk oyuncağı’ ama Sayın Erdoğan çantanın içindekini 14 Mayıs’ta çok iyi görecek. Cüceyi bizim payımız olarak görüyorlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da yaptığı konuşmada, “Bir yanda bölücülerin ‘Yürü Kemal’i, bir yanda’ Gel Muharrem’i var. Diğer yanda olanları saymaya gerek yok. Doğal olarak, ömrünün son 40 yılını belediye başkanı, başbakanı, cumhurbaşkanı olarak ülkesine ve ülkesine adamış, kendini milletine hizmete adamış, Türkiye’nin demokrasi ve ekonomisinde çok yol kat etmiş bir kardeşiniz var.” (HABER MERKEZİ)

bozkurtajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu